SSS

Tüm sorularınıza yanıt bulmaya çalışıyoruz

MEB'e bağlı resmi bir kurum olan Sanalkursum Uzaktan Öğretim Merkezi, sınavlara hazırlık (YKS,LGS,YDS,YÖS vb.) ile birlikte ihtiyacınız olan ders takviyelerini, deneme sınavlarını, rehberlik ve eğitim koçluğu hizmetlerini online olarak sizlere sunan bir eğitim platformudur. Böylece yollarda geçireceğiniz zaman size kalmış olur.
Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, mezun ve yetişkin gruplarına çeşitli branşlarda eğitim vermektedir.
Sanal Kursumun uymanız gereken kalıp programları yoktur. Hangi derslerden kaç saat kurs almak istediğinizi siz belirleyebilirsiniz ya da eğitim koçumuz ile birlikte seviyenize uygun bir ders programı belirleyebilirsiniz.
Eğitimlerin tamamı kullanmış olduğumuz online program (zoom) üzerinden canlı bağlantı ile yapılmaktadır. Derslerin nasıl işlendiğini görmek ve hocamız ile tanışabilmek için ücretsiz bir örnek derse katılabilirsiniz.
Sanal Kursumda seviyesi birbirine yakın, en fazla beş kişiden oluşan gruplarla dersler yapılmaktadır. Eğitiminizi birebir olarak da alabilirsiniz.
Öğrencilere önce online deneme sınavı yapılarak seviyeleri belirlenir. Seviyeleri denk öğrenciler birbiri ile grup yapılır.
Derslerimiz, öğrencilerin ve öğretmenlerin en uygun oldukları ortak zamanlara göre planlanır.
Online deneme sınavlarımız kullanmış olduğumuz program üzerinden yapılmaktadır. Kullanıcı bilgileriniz ile sınava kolaylıkla katılabilirsiniz.
Kullanıcı bilgileriniz kayıt yapıldıktan sonra tarafımızdan sizlere gönderilmektedir.
www.sanalkursum.com adresinden SINAV SALONU bölümüne tıklayarak kullanıcı bilgilerinizle giriş yapınız. Açılan sayfada online sınavlar kısmına tıklayarak sınavınıza başlayabilirsiniz.
www.sanalkursum.com adresinden SINAV SALONU bölümüne tıklayarak kullanıcı bilgilerinizle giriş yapınız. Açılan sayfada sınav raporları kısmına tıklayarak sınav sonucunuza ulaşabilirsiniz.
Size belirtilen saate sınava katılmaya özen gösteriniz, sürenin dolması durumunda sınavı göremeyebilirsiniz. Kullanıcı bilgileriniz ile ilgili sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçiniz.
EFT/Havale yöntemi ile ödemeler alınmaktadır.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?